Budapešť — poriadok musí byť, prvé fotenie

Ako sme spomínali v predchádzajúcom poste, prvá fotka z Budapešti bola pokusná. Skúsili sme, či dokážeme ľudí na pomoc s fotkou zohnať dopredu pomocou couchsurfingu…písala som týždeň ako divá a dakoho som zohnala… ako prvý mi ale odpovedal chlap že:

“ čo? to je fakt dosť odveci. Neviem či chcem aby ste mi zobrali nábytok. A ak áno, tak mi dáte depozit za každú jednú vec … !Necjápem prečo by som vám mal dať nábytok”

Proste nepochopil a ja som začala mať strach, že to takto nepôjde. Hneď nato ale prišli lepšie ohlasy 🙂..

 Stretli sme sa na vlakovej stanici. Po úspešnom parkovaní a zúfalom pokuse porozumieť maďarskej parkovacej mašine sme mali iba polhodinové meškanie . Mali sme sa stretnúť s jedným párom a jedným chalanom. Dvojica trpazlivo čakala, chalan to vzdal, urazil sa a už sa neozval:D ( teda dal nám šancu ešte na druhý deň ráno, ale to mi bolo tak na chorobu,že som celé doobedie prespala a celé poobedie mi z nosa tiekli niagary :D, tak sme mu slušne napísali že síce sme čas stretnutia presunuli hádam 8 krát, aj tak nakoniec z toho nič.:D

 Ale naspäť k foteniu. Mlaďoši boli parádni:). Zobrali nás do bytu a že berte čo chcete…čo sa dá hýbať. Byt bol nový a ešte tam dokopy nič nebolo ale zato improvizácie bolo na oboch stranách habadej:D.

Diana už aj naplánovala, že fotiť môžeme ísť na most, ktorý je pre autá momentálne zatvorený…
vravíme si, že lepšie to už ani nemôže byť a už sme sa promenádovali po moste obvešaní vysavačom a kadečím iným.:D

 Ľudia nechápali, ale smiali sa…a na pol hodinu sme boli slušná turistická atrakcia 😀

Začínam rozmýšlať nad tým, že keby ku každému foteniu vymyslíme scénku. máme zarobené na jedlo 😀

 z Budapešte sme sa práve presunuli do Ľubľany…

čo tu vznikne, nevieme ešte ani my 😀